تبلیغات
ازشیر مرغ تاجون آدمیزاد - با Drive Max v4.0 از دردسر درایورها خلاص شوید!
دوشنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1388

با Drive Max v4.0 از دردسر درایورها خلاص شوید!

   نوشته شده توسط: سناتور    

 

درایورها نرم افزارهایی برای ارتباط سخت افزارهای مختلف با سیستم عامل هستند. در صورت عدم نصب آن ها سخت افزار موردنظر کارایی خود را از دست می دهد. اما درایورها در بسیاری از موارد دردسرساز هستند. مثلاً ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید درایور یک سخت افزار را پیدا کنید اما به راحتی به هدف خود نرسیده اید و مجبور شدید CD ها را یکی پس از دیگری جستجو کرده و در اینترنت نیز به جستجو بپردازید. یا وقتی ویندوز جدیدی روی کامپیوتر خود نصب می کنید مجبورید درایور سخت افزارها را دوباره نصب کنید که ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد.
چاره رهایی از این مشکلات و دردسرها استفاده از نرم افزارهایی است که برای مدیریت درایورها ایجاد شده اند.

DriverMax ابزار جدیدی است که به شما اجازه دانلود آخرین آپدیت های درایورها را بدون نیاز به جستجو در اینترنت و CD ها می دهد.
شما همچین می توانید همه درایورهای موجود (یا فقط درایوری که درست کار می کند) را در یک پوشه یا یک فایل فشرده ذخیره کنید و پس از نصب دوباره ویندوز یا ایجاد مشکل شما همه درایورها را یکجا دارید!
در بسیاری از موارد کند بودن ویندوز به خاطر نصب ناقص درایورهاست. ویندوز همه نسخه های قدیمی درایورها را نگهداری می کند و در برخی موارد نسخه های قدیمی با نسخه های جدید ایجاد مشکل می کنند. با گزینه Export Wizard می توانید تنها فایل های مورد نیاز را در یک پوشه یا فایل فشرده ذخیره کنید.

با این نرم افزار پس از نصب مجدد ویندوز می توانید همه درایورها را در کمتر از 5 دقیقه نصب کنید و بدون نیاز به جستجو و قرار دادن CD ها یکی پس از دیگری در وقت خود صرفه جویی کنید. ویزارد Import Drivers شما را قادر می سازد تا همه درایورهایی را که از قبل ذخیره کردید در زمان 5 تا 10 دقیقه بازگردانی کنید و پس از این کار فقط یک بار نیاز به راه اندازی مجدد(Restart) کامپیوتر است.

DriverMax قادر است همه اطلاعات و گزارشات مربوط به درایورها نظیر ورژن و تاریخ انتشار را نمایش دهد.این ویژگی زمانی بسیار مفید خواهد بود که شما بخواهید درایورهایی که روی دو کامپیوتر نصب شده اند را مقایسه کنید.دانلود با حجم ۳.۲ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com